Pastel Trendi

Kışa girişin vazgeçilmez renkleri olan pastel tonları, her yıl olduğu gibi bu yılın da gözdesi olacak💫

Ofis şıklığından sokak modasına kadar her alanda kullanılabilen pastel tonlar, trend ve feminenliğiyle çarpıcı görünümler elde etmenin ideal seçimi olmakta.

DOĞRU KOMBİN İPUÇLARI;

Cesaret iyidir ama pastel tonlarında biraz dikkat;

Pastel tonlarında parçalar kombinlerken en mühim olanı aşırıya kaçmamak, absürt tonları bir araya getirmemektir. Zira konuşulan şıklık değil rüküşlük olur. Siyah-beyaz veya diğer soft tonlar ile pastel tonları dengeleyerek kombinlemek sağlıklı bir pastel kullanımını oluşturur⭐️

Tek bir kombinde birden fazla pastel tonunu elbette bulundurabilirsiniz, ancak yukarıda da bahsedildiği üzere abartıya kaçmamak şıklığa ulaştıracağından, seçilen tonların düz, göz yormayan desene sahip olması işinizi kolaylaştırabilir.

•Pastel tonlarının daha sade, kaba olmayan parçalarının seçilmesi kombine şıklık katacaktır. Özellikle esmer tenliler için pastel tonları kullanılırken ekstra bir dikkat gerektiğinden daha az göz yoran parçaların seçilmesi, şık, iddialı ve başarılı kombinler ortaya çıkaracaktır.

SOKAK MODASI ;

Soft pastel tonlarında seçtiğiniz bir kazak ile koyu siyah orta topuklu botları tamamlayan koyu pastel tonlarında bir palto, sokak tarzına inanılmaz bir hava katıyor.

Elbette kombini tamamlayan bir aksesuar da gerekli. Seçilen parçaların sadeliğine göre aksesuar artırılıp azaltılmalı.

MAKYAJ;

Her şeyin fazlası elbette zarar!

Pastel tonlarındaki parçalarla yapılan kombinlere yine pastel tonlarında bir makyaj yaparak hataya düşmemelisiniz.

Bunun yerine toprak tonlarını kullanabilir, nötrleyecek bir ruj ile makyajı tamamlayabilirsiniz⭐️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir