2019 NE GETİRSİN?🎄

Yeni yıl, yeni umutlar

Bu yılda gerçekleştiremediğiniz, hayalini kurduğunuz iyilik ve güzelliklerin yeni yılda gerçekleşmesini umut ederek yazıma başlamak istiyorum.

Koskoca bir yılı daha geride bıraktık, iyi kötü ne varsa atlattık, kimisi hayatın bize sürpriziydi, kimisi kendi seçimlerimiz… şimdi yapmamız gerekense sadece iyimserlikle güzel bir yıl hayal etmek olmalı..

Her yıl kendimde yapmış olduğum beklenti listemden bahsetmek istiyorum. Ama beklentiden kastım tek taraflı olup, oturup beklemek değil elbette, yıl sonunda şöyle bir arkama dönüp baktığım, ne oldu; ne olmalıydı ya da nasıl olsa daha iyi olur gibi sorularla yeni yolu şekillendirdiğim bir beklenti listesi. Gerçekleşmesi için biraz istikrar şart tabii. Haydi bakalııım. Ufak tefek göz atalım konu başlıklarına;

Sağlık

Elbette olmazsa olmaz ⭐️number one. Eksiksiz bir hayat zaten yoktur fakat sağlık faktörü olmazsa bir çok şey zaten çöküntüye uğruyor. Yeni yılda ilk ve en önemli dileğimiz sağlıklı olmak, sağlığımıza dikkat etmek olmalı. Her şeyin bir çözümü elbet bulunur, lakiiiin sağlık şart.

Başarı

Hepimiz farklı sektörlerin üzerine kariyer adına hayaller yüklüyoruz, elbette işimizde ulaşmak istediğimiz mevki, noktalar var. Neticede başarı mutlu eden bir faktör, ben ve böyle düşünen insanlar için. Yeni yılda işimizde kariyerimizde istediğimiz noktalara gelmek için çaba harcayıp olumlu sonuçlanmasını umut ederek 3. başlığımla devam ediyorum.

Aşk

Evet eveeet. Olmazsa olmaz dediğinizi duyar gibiyim. Sağlıklı insan ilişkileri bireye mutluluk veren önemli bir unsur. Aşkı sadece iki kişinin yaşadığı duygusal boyuttaki ilişki olarak düşünmeyelim. Her kime, neye aşk duyuyorsak mutluluğumuzu ikiye, üçte, beşe katlayacak yıl olsun 2019. Sevelim sevileliiim.

Para

Önüne bir maalesef koyarak diğer bir olmazsa olmazımıza geçelim. Varlığının dert olduğu bir ânım olmadı ama yokluğunun yara olduğunu çok iyi biliyorum😏 her neyse, gerçekten cânı gönlümle söylüyorum, standartlarımı düşürmeyecek bir boyutta olması yeterli. Yükseklerde gözüm yok, fazlalığı dert falan olur maazallah…

Elbette bir sürü bir sürü var daha ama onlarda bana kalsın💃🏼 güzel bir yıl olsun bu yıl. Dünya yaşanılması güç olmasın mesela. İnsanlar mutlu olsun, evren hep iyi Mesajlar versin.. sevdiklerinizle beraber nice mutlu yıllara….❣️🎄

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir